Marka własna MAX-FLIZ

HYDROWELL

Produkty SPA

Coraz więcej osób docenia komfort, jaki dają baseny z hydromasażem marki Hydrowell. I nic dziwnego – niewielkie baseny spa poprawiają jakość życia bez konieczności wychodzenia z domu.

Regularne korzystanie z hydromasażu obniża poziom stresu, ułatwia zasypianie, nieweluje negatywny wpływ otoczenia. Dlatego warto z niego korzystać w warunkach domowych. A wybierając produkty sprawdzonej marki – Hydrowell – przykładającej dużą wagę do jakości konstrukcji i wykorzystywanych podzespołów – otrzymuje się również gwarancje, że urządzenie będzie nam wiernie służyło przez długi okres czasu.

Przemyślane rozwiązanie techniczne i ponadczasowy design basenów spa sprawiają, że wkomponują się one doskonale zarówno w salony kąpielowe, jak i w przestrzeń ogrodu, szybko stając się ulubionym miejscem relaksu wszystkich domowników.

O marce

Hydrowell

Hydrowell to marka dostarczająca produkty z branży SPA przynależąca do sieci salonów wyposażenia wnętrz MAX-FLIZ. Marka powstała na bazie ponad 25 lat doświadczeń w sprzedaży i obsłudze urządzeń segmentu Wellness. Oferujemy państwu profesjonalne urządzenia wyprodukowane w starannie wyselekcjonowanych fabrykach ze sprawdzonych komponentów. Oferowane przez nas Baseny z hydromasażem i części zamienne są dostępne na naszych magazynach. Oprócz urządzeń oferujemy państwu szereg kompleksowych usług takich jak: instalacje, naprawy i konserwacje urządzeń Wellness. Zaufało nam już setki klientów.

Nasze salony firmowe

Sprawdź

Posiadamy ekspozycję w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Handlowcy w salonach Max-Fliz chętnie zaprezentują basen i odpowiedzą na każde pytanie.